LC ST fiber yama kablosu jumper kablo, SM, tek Mod simplex, 9/125, Sarı 3/5/10/15/20/30/50/80/100 Metre

Satış!

LC ST fiber yama kablosu jumper kablo, SM, tek Mod simplex, 9/125, Sarı 3/5/10/15/20/30/50/80/100 Metre

|

SKU: h8629

Etiketler: Ucuz LC ST fiber yama kablosu jumper kablo, SM, tek Mod simplex, 9/125, Sarı 3/5/10/15/20/30/50/80/100 Metre, Yüksek Kalite LC ST fiber yama kablosu jumper kablo, SM, tek Mod simplex, 9/125, Sarı 3/5/10/15/20/30/50/80/100 Metre, Çin Bilgisayar Kabloları ve Konnektörleri Tedarikçiler.

₺21.67

Stok durumu: Stokta var

Ürün açıklaması


özellikleri:
onlar yeni LC/UPC-ST/UPC-SM-1-2.0mm fiber optik Patch Kablosu. şiddetle test için iade ve ekleme kaybı, bu kordonlar 568-B.3 TIA standartları aşmak için geliştirilmiştir.
konnektörler: LC/UPC ST/UPC
yoğunluk: simplex
bitirmek/Boyutu: PC Polonya
uzunluk: 3/5/10/15/20/30/50/80/100 Metre
çapı 2mm
lif tipi: Tek-Modu (9/125um)
Sepcifications:
parametreler birim çalışma Dalgaboyu 1310,1550 nm ekleme Kaybı (Tipik) 0.10 dB dönüş Kaybı (Min.) tekli PC > 40 dB UPC > 50 dB APC > 60 dB Multimode PC > 30 dB çalışma Sıcaklığı -10 ~ 75 °C depolama Sıcaklığı -40 ~ 85 °C
gönderi ve Ödeme:
1. biz 1-3 gün içinde parsel sevk eğer ödeme yaptıktan sonra.
ve ödeme aşağıdaki şekillerde Home.ctsix.org tarafından kabul: Kredi kartı, TT, Western Union ve Qiwi cüzdan.
2. The sevkiyat Çin post air mail yoluyla ücretsiz nakliye olduğunu, paket ağırlığı fazla 2 kg veya toplam fiyat fazla 120 dolar, biz EMS, DHL, UPS, vb veya hava posta ile iki parsel veya daha fazla parsel ile gemi.
3. Talimat: paketin ayrıntılarını işaretlenmiş ağırlık ve boyut malların gerçek ağırlık ve boyut değil, gerçek ağırlık ve boyut bilmeniz gerekiyorsa, sen sadece bize başvurmanız gerekir.
4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. ürünler ambalaj ek bildirimler olmadan herhangi bir değişiklik tabi olacaktır.
5. SERVİS TRANSİT ZAMAN taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda.
6. Instruction: nakliye zaman alıcının gümrük zaman veya Mücbir bağlıdır Sebepler. alıcı uzun bir süre içinde mal almazsa, biz umut alıcı gümrük ya da yerel postane irtibata geçebilirsiniz, yakında mal almak için.
7. Delivery yöntemleri:
Gümrük hakkında:
1. sipariş almasını sağlamak amacıyla olmadan veya alt ithalat vergisi, biz olarak ilan edecek " hediye " bir ile alt değeri ödenen toplam fiyat yansıtmamaktadır veya ürünün piyasa değeri ve farklı tarife kuralları olan ülkeler için geçerli olmayabilir.
2. Or bize bir mesaj bırakabilir ne kadar biz gümrük beyannamesi yapmak gerekir. biz yönergeleri izleyin mutluyuz.
3. Any ithalat ücretleri veya ücretleri alıcının sorumluluğundadır.
4. suppliers gümrük departmanı tarafından kaynaklanan gecikmelerden sorumlu değildir ülkenizde.
5. Additional maliyetler veya gecikmeler uluslararası ticaret sırasında oluşabilir. biz içtenlikle ek ithalat maliyetlerinin veya kullanmayın gümrükleme gecikmeler iadesi talebinde bulunan veya negatif ayrılmadan bir gerekçe olarak geribildirim.
dönüş:
1. You bize ulaşın 7 gün ve 30 gün var alındığı tarihten itibaren dönmek için alınan. bu öğeyi senin elinde ise 7 günden fazla, bu kullanılan olarak kabul edilir ve size bir iade veya değiştirme sorunu olmayacak. nakliye maliyeti yarısında hem satıcı ve alıcı tarafından ayı.
2. All iade öğeler orijinal ambalajında be ve nakliye takip numarası ile bize bildirmeniz gerekmektedir, belirli dönüş nedeni.
3. biz size iade tam kazanan teklif amout, öğenin aldıktan sonra tüm bileşenleri ve aksesuarları ile orijinal durumuna ve ambalaj dahil, Alıcı ve Satıcı hem Home.ctsix.org işlemi iptal sonra. VEYA, sen bir yedek seçebilirsiniz.
4. DEFECTIVE öğeleri rapor ve garanti süresi içinde iade (ve orijinal ambalajında, mümkünse). kusur ne olduğunu bize bildirmeniz gerekir ve bize vermek sipariş numarası. biz tamir veya garanti süresi dolmuş bir öğe yerine.
5. Biz sadece kabul edilmesi öğeleri iade öğe fiyat fazla 50 dolar (sipariş vermeden önce dikkatlice okuyunuz)
6. Size katılıyorum üzerine yukarıda belirtilen politikaların Home.ctsix.org!
geribildirim :
1. Biz başarılı olmak için müşteri memnuniyetine bağlıdır. bu nedenle, görüşleriniz bizim için son derece önemlidir.
2. bizim öğeler memnun iseniz, bize olumlu bir geribildirim bırakın lütfen. biz daha sonra size bir olumlu geribildirim bırakacaktır.
3. herhangi bir olumsuz ya da nötr geribildirim ayrılmadan önce bize Ulaşın. herhangi bir sorunları çözmek için biz ilgileneceğiz kısa sürede.
biz 9:00 6 Gün bir hafta çalışmak-pazartesi 18:30-Cumartesi Pekin Zaman.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 3cm x 3cm x 3cm (1.18in x 1.18in x 1.18in)

şartname

  • Kablo uzunluğu: 3M, 5M, 10M, 15M, 20M, 30M, 50M, 80M, 100M
  • paket: Evet
  • ürünleri Durum: Stok
  • Marka Adı: dower me
  • Model Numarası: LC/UPC-ST/UPC
  • tip: Jumper
  • Fiber Type: Single-Mode
  • Cable Type: simplex
  • Connector A: LC/UPC
  • Connector(s) B: ST/UPC
  • Cable Length: 3/5/10/15/20/30/50/80/100M

1 Değerlendirmeler LC ST fiber yama kablosu jumper kablo, SM, tek Mod simplex, 9/125, Sarı 3/5/10/15/20/30/50/80/100 Metre

  1. Clementalain – 2018-02-23

    patch kablosu iyi, yerine симплекса дюплекс satıcı tarafından gönderilen, bu çalışma olabilir almak teşekkür ederim patch kablosu için

    5 / 5

Yorum Yap

İlgili ürünler